O spoločnosti

Firma sa zaoberá výrobou potravinárskych strojov, najmä: masirovačiek mäsa od 500 do 1500l, umývačiek prepraviek a umývačiek údenárskych palíc. Vo vývoji sú ďalšie stroje. Z iných výrobkov možno spomenúť nádrže na víno a nádrže pre farmaceutický priemysel, pomocné zariadenia z nehrdzavejúcej ocele ako sú pracovné stoly, umývadlá, regále, odvodňovacie systémy a pod.

Firma sa zaoberá výrobou bankyho turbín a strojov a zariadení na zákazku.

Nemalú časť výroby tvoria aj interiérové a exteriérové prvky, nerezové obklady, zábradlia, madlá a kusová zákazková výroba, hlavne z nehrdzavejúcej ocele.

História

Firma VOPS s.r.o. bola založená v máji 1995. Svojím zameraním nadviazala na dlhoročné skúsenosti zakladateľov firmy v potravinárskom a strojárskom priemysle.

Po svojom vzniku ešte v roku 1995 prišla firma na trh s bubnovou masírovačkou mäsa M-500, ktorá bola osadená špičkovou technológiou, čím si získala rozhodujúce miesto na slovenskom trhu v tejto oblasti.

  • prvom roku svojej činnosti sa nám podarilo vyexpedovať podstatnú časť produkcie na ukrajinský trh. Postupne v ďalších rokoch prichádzalo k modernizácií tohto stroja a k vývoju ďalších, ako sú umývačka prepraviek, umývačka údenárskych palic a nastrekovačky mäsa.
  • roku 2001 sme sa presťahovali do novozrekonštruovaných priestorov.
  • snahe posilovat‘ svoje postavenie na trhu nielen v SR, ale i v zahraničí firma rozširuje neustále svoje zastúpenia v druhých štátoch.